První dny s novými kamarády :-)

A máme tady nový školní rok 2024-25. Vítáme ve třídě Kuřátka všechny nové kamarády. Někteří uronili slzičku, když se loučili s maminkou, ale vesměs ten svůj první týden zvládli moc dobře. Zjistili, jaké máme hračky a co všechno se ve školičce děje. Poznávali se navzájem – jména kamarádů a pravidla pro bezpečnost dětí.

Například pravidlo: kapičkové – šetříme vodu, želvičkové – chodíme ve třídě pomalu, hračkové – půjčujeme si a uklízíme hračky, pusinkové – říkáme si hezká slovíčka, srdíčkové – hezky se zdravíme, poděkuji, požádám, postýlkové – převlékám se do pyžamka k odpočinku, ouškové – když jeden mluví, naše ouška naslouchají, košťátkové – hračky i nádobí po sobě uklízíme, květinkové – pečujeme o květinky a naši agamku.